IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Contract manager (f/m)

Bezeichnung:
Job-ID:
BG-2017-019823
Berufsgruppe:
Technisch
Einsatzbereich:
ЩРАБАГ ЕАД Пътнотранспортно строителство
Einsatz ab:
03.2017
Einsatzort:
София
Land:
Bulgarien
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Защото успехът идва от съвместната работа.

Като европейска технологична група за строителни услуги ние конструираме хиляди сгради и съоръжения по целия свят всяка година, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици.

Станете част от нашия екип!

За нашето представителство в България / гр. София търсим кандидат за следната позиция:

Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Ние предлагаме динамична работа, възможности за професионално обучение и развитие, както и целесъобразно заплащане.

При интерес моля да ни изпратите през онлайн формуляра Вашите документи за кандидатстване най-късно до 13.02.2017 г. като посочите най-ранната дата, на която може да започнете, както и очакванията Ви за заплащане.
Kontakt:
ЩРАБАГ ЕАД
Пътнотранспортно строителство
Диана Дикова
бул. „Цариградско шосе“ 115Г, 1784 София
тел.: +359 2 445 88 45
www.strabag.bg
Veröffentlicht ab:
11.01.2017