IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Studentica/student germanistike za tečaj njemačkog jezika

Bezeichnung:
Job-ID:
HR-2017-020097
Berufsgruppe:
Sonstige (Aushilfen, Werkstudenten)
Einsatzbereich:
Zagreb
Einsatz ab:
aktualno
Einsatzort:
Strabag d.o.o.
Land:
Kroatien
Bundesland:
Grad Zagreb
Beschäftigungsausmaß:
Aushilfe
Allgemeines:
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Za sjedište u Zagrebu tražimo studenticu/studenta njemačkog jezika za rad preko Student servisa.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da svoju prijavu životopis na hrvatskom jeziku pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera).
Kontakt:
BRVZ d.o.o.
uslužna tvrtka koncerna STRABAG SE
Human Resource Development
Olgica Grgić Nedić
Petra Hektorovića 2
10 000 Zagreb
+385 1 63 92 205
www.strabag.hr
Veröffentlicht ab:
20.01.2017