IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Šef gradilišta (m/ž) - Niskogradnja

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2017-020249
Berufsgruppe:
Technisch
Einsatzbereich:
STRABAG doo Ogranak PZP Zaječar
Einsatz ab:
Mart 2017.
Einsatzort:
Zaječaru
Land:
Serbien
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Mehrjährige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge, koji je zastupljen u vše od 30 zemalja sa oko 73.100 zaposlenih, STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom svijeta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mjestu.
Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

U sektoru Niskogradnje u operativi (ogranak Zaječar) tražimo saradnika/cu na poziciji šefa gradilišta (m/ž).
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu.

Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom možete poslati elektronski preko online formulara najkasnije do 14.02.2017.godine.
Kontakt:
STRABAG
Niskogradnja
Nataša Novičić-Jakovljević
Antifašističke borbe 13a
11070 Novi Beograd
Tel: +381 11 222 1812
www.strabag.com
Veröffentlicht ab:
26.01.2017