IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Radnici na visinama na finišeru (m/ž)

Bezeichnung:
Job-ID:
HR-2017-020641
Berufsgruppe:
Gewerblich
Einsatzbereich:
STRABAG d.o.o.
Einsatz ab:
03/2017
Einsatzort:
Republika Hrvatska
Land:
Kroatien
Bundesland:
Bjelovarska-Bilogorska županija / Brodsko-Posavska županija / Grad Zagreb / Istarska županija / Karlovačka županija / Koprivničko-Križevačka županija / Krapinsko-Zagorska županija / Ličko-Senjska županija / Međimurska županija / Osječko-Baranjska žup
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.
Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Za potrebe naše tvrtke STRABAG d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu tražimo Radnike za rad na visinama na asfalterskom finišeru (m/ž):
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera / “Prijaviti se“ / JOB ID) ili poštom na adresu Petra Hektorovića 2/VII, 10000 Zagreb
Kontakt:
MD/SOE Adria
Renata Jurleta
Human Resource Consultant
Petra Hektorovića 2
10 000 Zagreb
www.strabag.hr
Veröffentlicht ab:
14.02.2017