IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Saradnik/ca u odeljenju Nekretnina

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2017-021038
Berufsgruppe:
Kaufmännisch
Einsatzbereich:
BRVZ Odeljenje nekretnina
Einsatz ab:
April 2017
Einsatzort:
Beograd
Land:
Serbien
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer do uspeha možemo doći samo zajedničkim snagama.

Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu.
Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!

Centralna firma za uslužne delatnosti BRVZ d.o.o. je preduzeće specijalizovano za sva ekonomsko-komercijalna pitanja kao i poslove u vezi sa informacionim tehnologijama u okviru koncerna STRABAG SE.
Radujemo se Vašoj prijavi!

Za potrebe naše centrale u Beogradu tražimo službenika/cu na poziciji Saradnik/ca u odeljenju Nekretnina.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom (CV, motivaciono pismo, sertifikati) možete poslati elektronski preko online formulara na našoj web-stranici najkasnije do 30.03.2017.godine.
Kontakt:
Marijan Milićević
BRVZ d.o.o.
Nekretnine
Antifašističke borbe 13a
11070 Novi Beograd
www.strabag.com
Veröffentlicht ab:
14.03.2017