IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Inženjer za izvođenje elektro instalacija (M/Ž)

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2017-021046
Berufsgruppe:
Technisch
Einsatzbereich:
MEP
Einsatz ab:
mart 2017
Einsatzort:
Srbija
Land:
Serbien
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer do uspeha možemo doći samo zajedničkim snagama.

Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge, koji je zastupljen u više od 30 zemalja sa oko 73.100 zaposlenih, STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu.
Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjem.

Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom (CV, potvrde i preporuke) možete poslati najkasnije do 31.03.2017.godine elektronski preko online formulara.
Kontakt:
Dubravka MRKOVIĆ
STRABAG DOO BEOGRAD
Visokogradnja
Antifašističke borbe 13a
11070 Novi Beograd/Srbija
Tel. +381 (0)11/222.1941
dubravka.mrkovic@strabag.com
Veröffentlicht ab:
14.03.2017