IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Tesar - više izvršitelja (m/ž)

Bezeichnung:
Job-ID:
HR-2017-021326
Berufsgruppe:
Gewerblich
Einsatzbereich:
STRABAG d.o.o. Visokogradnja
Einsatz ab:
05/2017
Einsatzort:
Republika Hrvatska
Land:
Kroatien
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.
Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Za potrebe naše tvrtke STRABAG d.o.o. Visokogradnja sa sjedištem u Zagrebu tražimo Tesare - više izvršitelja (m/ž):
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo stimulativna primanja, mogućnost rada u inozemstvu (EU) i napredovanja prema rezultatima rada.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera / “Prijaviti se“ / JOB ID) ili poštom na adresu Petra Hektorovića 2/VII, HR-10000 Zagreb najkasnije do 17.04.2017.
Kontakt:
Direkcija MU
HR Department
Petra Hektorovića 2
10000 Zagreb / Hrvatska
Veröffentlicht ab:
29.03.2017