IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Armirač (m/ž)

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2018-123156
Berufsgruppe:
Gewerblich
Einsatzbereich:
Vojvodinaput Pančevo d.o.o.
Einsatz ab:
April 2018
Einsatzort:
Pančevo i okolina
Land:
Serbien
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer do uspeha možemo doći samo zajedničkim snagama.

Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu. Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjem.
Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom (CV, motivaciono pismo, diplome i preporuke) možete poslati elektronski preko online formulara na našoj web-stranici najkasnije do 28.02.2018.godine: www.strabag.com (Rubrika Karijera/"Prijaviti se" - JOB ID: TO-2018-123062) ili poštom na adresu VOJVODINAPUT- PANČEVO d.o.o.
Ulica Žarka Zrenjenina br.12, 26000 Pančevo
Kontakt:
Vojvodinaput Pančevo
Vesna Bojović
Žarka Zrenjanina 12
26000 Pančevo
www.strabag.com
Veröffentlicht ab:
13.02.2018