IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Građevinski poslovođa/poslovotkinja niskogradnje

Bezeichnung:
Job-ID:
HR-2017-020421
Berufsgruppe:
Technisch
Einsatzbereich:
PZC Split d.d.
Einsatz ab:
03/2017
Einsatzort:
Republika Hrvatska
Land:
Kroatien
Bundesland:
Dubrovačko-Neretvanska županija / Šibensko-Kninska županija / Splitsko-Dalmatinska županija / Zadarska županija
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.
Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Za potrebe naše tvrtke PZC Split d.d. sa sjedištem u Dugopolju tražimo Građevinskog poslovođu/poslovotkinju:
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera / “Prijaviti se“ / JOB ID) najkasnije do 20.02.2017.
Kontakt:
STRABAG d.o.o.
Dir. MD/SOE Adria
Renata Jurleta
Human Resource Consultant
Petra Hektorovića 2
10 000 Zagreb
www.strabag.hr
Veröffentlicht ab:
07.02.2017