IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Saradnik/ca u odeljenju Ljudskih resursa (HR Consultant)

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2017-020816
Berufsgruppe:
Kaufmännisch
Einsatzbereich:
Dir. MG HR Development
Einsatz ab:
April 2017
Einsatzort:
Beograd
Land:
Serbien
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jer do uspeha možemo doći samo zajedničkim snagama.

Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu.
Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!

Za područje Niskogradnje u okviru Direkcije sa sedištem u Beogradu tražimo saradnika/cu na poziciji Saradnik/ca u odeljenju Ljudskih resursa (HR Consultant).
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjem.

Vašu prijavu sa propratnom dokumentacijom (CV, motivaciono pismo, diplome i preporuke) možete poslati elektronski preko online formulara najkasnije do 21.03.2017.godine.
Kontakt:
Nataša Novičić-Jakovljević
STRABAG d.o.o.
Niskogradnja
Antifašističke borbe 13a
11070 Novi Beograd
Tel: +381 (0)11 222 1700
www.strabag.com
Veröffentlicht ab:
03.03.2017