IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Rukovalac građevinskih mašina - bagerista

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2017-020996
Berufsgruppe:
Gewerblich
Einsatzbereich:
Vojvodinaput Pančevo
Einsatz ab:
April 2017
Einsatzort:
Pančevo, Srbija
Land:
Serbien
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge, koji je zastupljen u vše od 30 zemalja sa oko 73.100 zaposlenih, STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu.
Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!

Za područje Niskogradnje u operativi, firma Vojvodinaput-Pančevo doo traži saradnike na poziciji Rukovalac građevinskih mašina - bagerista.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjem.

Vašu prijavu za oglašeno radno mesto možete poslati elektronski na e-mail vojvodinaput@strabag.com, poštom na adresu Vojvodinaput-
Pančevo doo, Pančevo, Žarka Zrenjanina 12 ili preko online formulara na našoj web stranici najkasnije do 29.03.2017 godine.
Kontakt:
Milorad Pejović
Vojvodinaput Pančevo doo
Žarka Zrenjanina 12
26000 Pančevo
www.strabag.com
Veröffentlicht ab:
10.03.2017