IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Majster Robót Drogowych (m/k)

Bezeichnung:
Job-ID:
PL-2017-021080
Berufsgruppe:
Technisch
Einsatzbereich:
Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Oddział Rzeszów/ Sanok
Einsatz ab:
od zaraz
Einsatzort:
Sanok
Land:
Polen
Bundesland:
podkarpackie
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Berufserfahrung von Vorteil
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ‘KARIERA’ (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy)
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Kontakt:
STRABAG Sp. z o.o.
HR Consultant
Ewelina Lenard
ul. Ceramiczna 8
20-150 Lublin / Polska
Tel. +48 814602896
www.strabag.pl
Veröffentlicht ab:
16.03.2017