IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Právnik

Bezeichnung:
Právnik
Job-ID:
SK-2017-021599
Berufsgruppe:
Kaufmännisch
Einsatzbereich:
CML CONSTRUCTION SERVICES s.r.o.
Einsatz ab:
2. kvartál 2017
Einsatzort:
Bratislava
Land:
Slowakei
Bundesland:
Bratislavský kraj
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Mehrjährige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
CML Construction Services GmBH je 100% dcérska spoločnosť STRABAG SE. Jej úlohou je poskytovať koncernovým spoločnostiam stavebno-hospodárske a právne poradenstvo. Ako centrálna oblasť podporuje CML kolegov z operatívy vo všetkých fázach realizácie projektu. Zapojenie do projektu sa uskutočňuje podľa potreby, cez telefonický rozhovor až po viactýždenné príp. stále poradenstvo počas celej realizácie projektu. Tešíme sa na Vaše žiadost!
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Keďže jazykové znalosti sú na tejto pozícii nevyhnutné, poprosíme Vás zaslať nám životopis aj v Aj alebo NJ jazyku.

Našim zamestnancom ponúkame zázemie úspešnej stavebnej skupiny s medzinárodným pôsobením a referenčnými stavebnými projektami. Budete súčasťou silného tímu právnikov v rámci medzinárodnej právnej divízie skupiny STRABAG. Ponúkame rôzne kultúrne, sociálne a iné benefity (návšteva kultúrnych a športových podujatí, fitness, atď.) ako aj zaujímavé vzdelávacie možnosti v rámci koncernovej akadémie.
Kontakt:
BRVZ s.r.o.
Human Resource Development
Ivana Klčová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava / Slovensko
Tel.: 02/3262-1102
www.strabag.sk
Veröffentlicht ab:
20.04.2017