IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

SZAKMAI GYAKORNOK (MŰSZAKI)

Bezeichnung:
Job-ID:
HU-2016-018929
Berufsgruppe:
Technisches Praktikum
Einsatzbereich:
STRABAG Magyarország operatív és kiszolgáló egységei
Einsatz ab:
2017.06.01.
Einsatzort:
Budapest központtal országos
Land:
Ungarn
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Hirdetésünkkel azokat a mérnök hallgatókat várjuk, akik a STRABAG konszern cégeinek profiljába illő felsőfokú szakképző intézmények III. vagy IV. éves hallgatói, és kötelező nyári gyakorlatukat szereténk abszolválni.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
A foglalkoztatás időtartama 4 vagy 6 hét. Kérjük, hogy jelentkezésében adja meg a hetek számát és az esetleges kezdési dátumot, valamint a képző intézmény nevét, helyét, illetve a végzett szakot/szakirányt.

A gyakorlat idejére szállást nem áll módunkban biztosítani és költségeit sem fedezzük.
Kontakt:
STRABAG Magyarország
Human Resource Development
Tóth Andrea Anna
H-1117 Budapest
Gábor Dénes utca 2.
Tel.: +36 1 358-5281
Veröffentlicht ab:
10.10.2016