IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Laborantica/laborant

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2016-019664
Berufsgruppe:
Technisch
Einsatzbereich:
TPA d.o.o.
Einsatz ab:
Januar 2017.
Einsatzort:
Srbija
Land:
Serbien
Reisebereitschaft:
Ja
Berufserfahrung erforderlich:
Berufserfahrung von Vorteil
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući
prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu. Bez timskog rada – koji prelazi geografske granice i
područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!

TPA je stručno akreditovani centar za tehnologiju građevinskog materijala u okviru grupacije STRABAG, i to za asfalt, beton, zemljane radove i geotehniku. Društvo obezbeđuje i poboljšava kvalitet u proizvodnji i preradi građevinskih materijala. Radujemo se Vašoj prijavi!

Za rad u građevinskoj laboratoriji na području Srbije tražimo saradnike na poziciji laborantice/laboranta.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjem.
Vašu prijavu sa dokumentacijom možete poslati elektronski preko
online formulara na našoj web-stranici najkasnije do
25.01.2017. godine:
Online-Formular na: www.strabag.com (Rubrika Karijera/"Prijaviti se" -
JOB ID: RS-2016-019664).
Kontakt:
TPA za obezbeđenje kvaliteta i inovacije d.o.o.
Aleksandar Vučeljić
Ul. Antifašističke borbe 13a
11 070 Novi Beograd
www.tpaqi.com
Veröffentlicht ab:
21.12.2016