IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Saradnik/ca u odeljenju Eksternog računovodstva - kupci i treasury

Bezeichnung:
Job-ID:
RS-2017-020650
Berufsgruppe:
Kaufmännisch
Einsatzbereich:
BRVZ d.o.o.
Einsatz ab:
Mart 2017
Einsatzort:
Beograd / Srbija
Land:
Serbien
Berufserfahrung erforderlich:
Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Centralna firma za uslužne delatnosti BRVZ d.o.o. je preduzeće specijalizovano za sva ekonomsko-komercijalna pitanja kao i poslove u vezi sa informacionim tehnologijama u okviru koncerna STRABAG SE.
Radujemo se Vašoj prijavi!

Za potrebe naše centrale u Beogradu tražimo službenika/cu na poziciji Saradnik/ca u odeljenju Eksternog računovodstva - kupci i treasury.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom (CV, motivaciono pismo, sertifikati) možete poslati elektronski preko online formulara na našoj web-stranici najkasnije do 08.03.2017.godine.
Kontakt:
Jugana Kutlača
BRVZ d.o.o.
Eksterno računovodstvo

Antifašističke borbe 13a
11070 Novi Beograd
Tel: 011/222 1700
Veröffentlicht ab:
20.02.2017