IHRE KARRIERE BEI UNS

STRABAG JOBS

Application Specialist bms - building material solutions

Bezeichnung:
Job-ID:
CZ-2017-021935
Berufsgruppe:
IT - Informationstechnologie
Einsatzbereich:
Správa aplikací
Einsatz ab:
ihned nebo dohodou
Einsatzort:
Praha, Brno, Čes. Budějovice nebo jiná lokace v ČR
Land:
Tschechien
Bundesland:
Jihočeský kraj / Jihomoravský kraj / Praha
Berufserfahrung erforderlich:
Berufserfahrung von Vorteil
Beschäftigungsausmaß:
Vollzeit
Allgemeines:
Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase, na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné.
Staňte se součástí našeho týmu!

Hledáme podporu pro správu našich vnitrofiremních ekonomických aplikací a programů v koncernových firmách STRABAG SE, které se zabývají zpracováním surovin a výrobou stavebních materiálů.
Aufgaben:
Voraussetzungen:
Zusatzinfo:
V případě zájmu nám prosím zašlete Vaši žádost prostřednictvím online formuláře. K žádosti připojte i Váš strukturovaný životopis v AJ nebo NJ s fotografií a motivačním dopisem a uveďte nejbližší možný datum nástupu.
Těšíme se na Vaši žádost!
Kontakt:
STRABAG AG
Gero Mosser
Donau-City-Str. 9
1220 Wien/Österreich
Tel. +43 22422-1122
www.strabag.at
Veröffentlicht ab:
19.05.2017